Starbucks, Game of Thrones'a Reklam mı Verdi?

Starbucks Game of Thrones'a Reklam mı verdi?
Starbucks, Game of Thrones'a Reklam mı Verdi?

Game of Thrones yeni sezonu tüm heyecanıyla ve hızıyla devam ediyor. Dizi günlerdir hayranların gündemini meşgul ediyor ancak geçen geceki dördüncü bölüm bambaşka bir konu ile gündeme oturdu.

Game of Thrones yeni sezonunu baştan itibaren ve özellikle üçüncü bölümü henüz izlememiş olanlara Sürpriz bozan vermemek için detaylara girmeyeceğiz. Geçtiğimiz akşam yayınlanan dördüncü bölümde Daenerys ve Jon Snow bir masanın etrafındaki kişilerle birlikte birşeyler içiyor. Dikkatlice bakıldığında Danny'nin yanındaki koltuğun önünde ki burada Jon oturuyor, bir Starbucks bardağı olduğu rahatlıkla görülebiliyor. Latte mi yoksa bir espresso mu olduğu belli olmasa da Starbucks bardağının orada neden olduğuna dair spekülasyonlar hızla yayılıyor.

Bazı hayranlara göre Starbucks bardağı yanlışlıkla çekimlere girdi. Bazılarına göre ise Starbucks diziye sponsor oldu. Çok eski zamanlarda geçen bir hikayeye reklam verebilmek için çekim hatası bahanesine sığınmak dahiyane bir yöntem. Eğer bir sponsorluk anlaşması yapıldıysa bunun kaç dolara mal olduğu bilinmiyor. Üçüncü bir seçenek de yapımcılar dizinin çekim hatasıyla gündemde kalması ve böylece daha fazla kişinin izlemesi için bilerek böyle bir modern zaman nesnesini çekimlere yerleştirdiler.

Stüdyodan Starbucks bardağı ya da muhtemel bir reklam anlaşması konusunda bir açıklama gelmedi. Her halukarda plan tutmuş görünüyor. Game of Thrones aksiyon dolu hikayesi bir yanda Starbucks bardağının o masada ne işi olduğuna dair spekülasyonlarla da sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.

Game of Thrones yeni sezon bölümleri her Pazar akşamı yayınlanıyor.  


Starbucks ile ilgili en popüler haberler:

Starbucks

Starbucks

 

Starbucks Tokyo Şubesinin Menüsü Diğerlerinden Çok Farklı

Coca-Cola, Starbucks'a Rakip Oluyor

Starbucks 'Yasaklar' Listesini Açıkladı
 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS