O Bölüm 2 Filminde Jeneriğin Ardından Ekstra Sahne Var mı?

O Bölüm 2 (It Chapter Two) Jeneriğin Ardından Sahne var mı?
O Bölüm 2 Filminde Jeneriğin Ardından Ekstra Sahne Var mı?

O Bölüm 2 vizyona girdi. Seyirciler filmi beğenirken eleştirmenlerin kafası karışık. Genel olarak eleştirmenlerin de geçer not verdiği filmin gereğinden uzun olması herkesin hemfikir olduğu tek konu. Bununla birlikte seyircinin üzerinde hemfikir olduğu bir soru da gündemde: O Bölüm 2 bittikten sonra jenerikten sonra sahne var mı?

Stephen King'in çok sevilen kitaplarından biri olan O (It) Pennywise adlı korkunç bir palyaçonun çocukları kaçırmasını konu ediniyor. Andy Muschietti'nin 2017 yapımı sinema uyarlamasında Bill Skarsgård, palyaço Pennywise'a hakettiği performası giydirmeyi başardı. Öyle ki film tüm zamanların en çok gişe hasılatı yapan korku filmlerinden biri oldu. Ve tabii ki devam filmi kaçınılmaz olunca oldukça iddialı bir kadro ile birlikte filmin ikinci halkası da vizyona girdi. Jessica Chastain (Beverly Marsh), James McAvoy (Bill Denbrough), Bill Hader (Richie Tozier), Isaiah Mustafa (Mike Hanlon), Jay Ryan (Ben Hanscom), James Ransone (Eddie Kaspbrak), Andy Bean (Stanley Uris) ve Bill Skarsgård (Pennywise) gibi birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor.

Filmin sürpriz bozan vermeyen eleştirisini sitemizden okuyabilirsiniz.


O Bölüm 2 Film Eleştirisi


Peki Pennywise jenerik bittikten sonra da seyirciye sürpriz yapacak mı diye merak ediyorsanız O Bölüm 2 bittikten sonra ekstra bir sahne yok. Jeneriğin ortasında ya da sonunda ekstra sahne izlemek için sinema salonunda beklemenize gerek yok.


Bir başka Stephen King Uyarlaması Hayvan Mezarlığı Film Eleştirisi

Bu hafta vizyona giren Joker Film Eleştirisi

Hollywood'da Kadın Oyuncular da Astronomik Kazançlarıyla Kendini Göstermeye Başladı 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS