Malefiz: Kötülüğün Gücü Jenerikten Sonra Ekstra Sahne Var mı?

Malefiz: Kötülüğün Gücü (Maleficent: Mistress of Evil) film bittikten sonra jeneriğin ortasında ya da sonunda sürpriz bir sahne var mı?
Malefiz: Kötülüğün Gücü Jenerikten Sonra Ekstra Sahne Var mı?

Malefiz: Kötülüğün Gücü ilk filmin kaldığı yerden devam ediyor. İlk filmin gişe başarısının ardından Disney'in ikinci filmi yapacağı zaten bekleniyordu. Angelina Jolie'nin tekrar Malefiz karakterini canlandırdığı film Uyuyan Güzel hikayelerini bir sinema serisine dönüştürmeyi başardı. Peki üçüncü film gelecek mi? Malefiz: Kötülüğün Gücü'nde filmin ardından ekstra bir sahne daha var mı?

Malefiz: Kötülüğün Gücü (Maleficent: Mistress of Evil) Angelina Jolie ve Elle Fanning'in duygusal birlikteliğine odaklanıyor. Bu kez filmde Kraliçe Ingrith rolünde Michelle Pfeiffer da rol çalmaya çalışıyor. Aurora'nın Malefiz'in itirazına rağmen bir evlilik serüvenine atılması sonucu ortalık karışıyor ve yine çirkin yaratıkların ve bol bol sihrin ortalıkta patladığı bir savaş başlıyor.

Malefiz: Kötülüğün Gücü seyirciden geçer not almayı başardı ama eleştirmenler filmi yerden yere vurdu. Malefiz'i çok dağınık bulan eleştirmenlerin yanı sıra onca sihir, büyü, peri tozuna rağmen renksiz ve pırıltısız bulanların sayısı hiç de az değil. Dolayısıyla üçüncü filme dair yapımcıların kafasının karışık olduğunu tahmin etmek zor değil. Yine de bu tür konularda son sözü gişe rakamları söyler.

Peki jeneriğin ortasında ya da sonunda sürpriz bir sahne var mı derseniz, hayır! Son sahneden sonra perde karardığında binlerce ismi tek tek okuyup aralarında hiç Türk var mı acaba diye beklemek istemiyorsanız hemen çıkabilirsiniz. Malefiz: Kötülüğün Gücü sürpriz bir sahne barındırmıyor.

Malefiz Kötülüğün Gücü Türkçe Altyazılı Fragman

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS