Görünmez Adam Sinema Filmi Eleştirmenleri Avlamayı Başardı

Cecilia'nın tacizci kocası intihar eder ve arkasında bir servet bırakır. Karısı bu ölümün şüpheli olduğundan şüphelenmektedir ama etrafındaki insanları ikna etmesi için korkunç olayların gerçekleşmesi şarttır.

Görünmez Adam sinema filminin kısaca konusu bu şekilde. Başrollerinde Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen ve Harriet Dyer gibi oyuncuların oynadığı filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ise Leigh Whannell var.

Görünmez Adam defalarca beyaz perdeye uyarlanan figürlerden biri. Son versiyonu dün sinemalarda vizyona giren film eleştirmenlerden ve izleyiciden neredeyse tam not almayı başardı. IMDb'de 4 binin üstünde kullanıcı filme 10 üzerinden ortalama 7.7 puan verirken RottenTomatoes'da belli eleştirmenlerin puanlarının ortak değerlendirmesiyle ortaya çıkan tabloya göre film yüzde 89 gibi oldukça yüksek bir puan almayı başardı.

Bilim kurgu, gizem janralarına giren filmin korku ögeleri özellikle ön plana çıkıyor. 18 yaşından küçük çocuklar için sınırlama getiren film son zamanların en başarılı korku filmlerinden biri olarak görülüyor.

GÖRÜNMEZ ADAM ALT YAZILI FRAGMAN

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS