Game of Thrones Yazarı Yeni Sezonun Finalinden Memnun Değil

George R. R. Martin Game of Thrones'un finalini beğenmedi.
Game of Thrones Yazarı Yeni Sezonun Finalinden Memnun Değil

Game of Thrones milyonlarca kişiyi aynı anda ekrana bağlama gücüne sahip nadir yapımlardan biri oldu. Her bir sezonunda ateş ile buzun savaşına dair aksiyon ve fantezi dolu hikayeler anlatmayı başaran dizi sona ermesine rağmen hayranlar yapımcıların peşini bırakmadı. Zira Game of Thrones’un sekizinci ve son sezonu hayranları büyük oranda hayal kırıklığına uğrattı. Hayal kırıklığına uğrayan sadece dizinin hayranları değil. Kitapların yazarı George R. R. Martin de finali beğenmemiş görünüyor.

George R. R. Martin The Observer’a verdiği bir röportajda dizinin finalini beğenmediğini ve Game of Thrones’un son iki kitabının sonunun daha farklı olacağını açıkladı. Yapımcıların farklı bir yol tercih etmelerinin kitaplarının sonuyla hiçbir alakası olmadığını söyleyen ünlü yazar "herkesi memnun edemezsiniz ama kendinizi memnun edebilirsiniz" şeklinde konuştu.

George R. R. Martin, hayran teorilerinin doğru olup olmadığıyla ilgili pek ipucu vermek istemese de “bazı hayran teorileri doğru, bazıları ise yanlış. Kitabı bitirdiğimde her birlikte öğreneceğiz” dedi.

2011 yılında ekranlara gelen Game of Thrones sekiz sezon sürdü ve 73 bölümden oluşuyor. Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams ve Nikolaj Coster-Waldau gibi oyuncuların baş rollerde oynadığı dizi aşırı derece çıplaklık, kan ve vahşet içermesi sebebiyle 18 yaş üstü seyircilere hitap ediyor.

GAME OF THRONES HABERLERİ

Game of Thrones Sekizinci Sezon

Game of Thrones Sekizinci Sezon

 

Starbucks, Game of Thrones'a Reklam mı Verdi?

Game of Thrones Mezarlığı Epey Kalabalık

Westworld ve Game of Thrones Dünyaları Birleşti

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS