Cem Yılmaz Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Cem Yılmaz ne kadar kazanıyor?
Cem Yılmaz Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Alışveriş Ekonomisi Zirvesi bu sene ünlü komedyen Cem Yılmaz'ı ağırladı. Zirvede konuşan Yılmaz, dinleyenlere keyifli anlar yaşattı. Cem Yılmaz ilk defa ne kadar kazandığını da açıkladı.

Cem Yılmaz eğlence sektörünün önemli isimlerinden biri. Ferrari'ye binmesi, pahalı evlerde oturması bir yana şimdiye kadar hep yaşam tarzıyla ilgili espriler yapması dolayısıyla geliri merak konusu oldu. Ünlü komedyen ne kadar kazanıyor?

Cem Yılmaz ne kadar kazanıyor?

Cem Yılmaz ne kadar kazanıyor?

Cem Yılmaz zirvede yaptığı konuşmasında eskiden yılda 500 bin dolar kazandığını ancak şimdilerde ise yılda 1 ya da 2 milyon dolar geliri olduğunu açıkladı. Güncel dolar kuru üzerinden hesaplandığında bu rakam 5,46 ila 10,92 milyon liraya tekabül ediyor.

Cem Yılmaz'ın konuşması şöyle:

"İyi performans sergilemediğim gösterilerde aldığım parayı iade ederim. Ama bugün formumdayım! Stopaj da size ait değil mi? Marka resmen bir bombardıman yapıyor. Ona para, buna para. Altında bir şeyler var sanki. Ben para almadım. Alırsam tabii ki fikrim değişir. Eskiden yılda 500 bin kazanıyordum. Şimdi 1 ya da 2 milyon dolar gelirim oluyor."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS