BTS Konser Filmi “Bring the Soul” Sinemada Rekor Kırdı

BTS Bring the Soul sinema filmi vizyona girdi.
BTS Konser Filmi “Bring the Soul” Sinemada Rekor Kırdı

Güney Koreli pop grubu BTS 24 saat içinde en çok izlenen Youtube videosunun yanı sıra yeni bir rekora daha imza attı. Bring the Soul: The Movie adlı konser filmleri 110 ülkede en fazla sayıda sinema salonunda gösterime girmeye hazırlanıyor.

Big Hit Entertainment ve Trafalgar Releasing’in ortak projesi olan film bugünden itibaren Pazar’a kadar sinema salonlarında olacak.

Film BTS’in Avrupa turnesini noktalıyor. RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V ve Jungkook adlı grup üyelerinden oluşan BTS daha önce de sinemada sansasyon olmuştu. BTS World Tour Love Yourself in Seoul adlı filmleri 95 ülkede 3800 sinema salonunda gösterilerek bir konser filmi için en büyük hacimli sinema etkinliğine dönüşmüştü.


K-Pop Grubu BTS 11 Ekim'de Suudi Arabistan'da Konser Verecek


Başka bir BTS sinema filmi olan Burn the Stage dünya çapında 2 milyon kişi tarafından izlenmişti. Bu film dünya genelinde 18.5 milyon dolar hasılat yapmıştı. Bu rakamla bir başka erkek pop grubu olan One Direction’ı tahtından indirmişti.

Bring the Soul Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, Hindistan, Japonya, Filipinler, Tayvan, Brezilya ve Meksika’da vizyona girdi.

BTS İle İlgili En Popüler Haberler

BTS

BTS Boy With Luv İle Youtube'da Rekor Kırdı

BTS Ne Kadar Kazanıyor?
 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS