Avengers: Endgame Filminden Beş Dakikalık Görüntü Sızdırıldı

Avengers: Endgame'den sürpriz bozan sahneler çığ gibi yayıldı.
Avengers: Endgame Filminden Beş Dakikalık Görüntü Sızdırıldı

Avengers: Endgame 24 Nisan Çarşamba günü vizyona giriyor. Marvel hayranlarının merakla beklediği filmden beş dakikalık sahne internete sızdı. Filmin bir ön gösterimi sırasında gizlice kaydedildiği belirlenen sahneler her ne kadar filmin finali hakkında bilgi vermese de yönetmenleri üzdü.

İnternete sızan görüntülerde Avengers: Endgame'in birkaç tane önemli sahnesi yer alıyor. Gizlice kaydedildiği için görüntü kalitesi iyi değil ancak yönetmen Anthony ve Joe Russo filmin sırlarını korumak için bir kapmanya başlattı. Twitter'da #DontSpoilTheEndgame kampanyası başlatan Russo kardeşlere destek büyüyor.

Her ne kadar yönetmenler Twitter'da paylaştıkları mesajlarında sızdırılan sahneler hakkında bir şey söylemese de paylaşımın zamanlaması dikkat çekici. Çalınan sahnelerle ilgili sosyal medyada çıkan haberlerin hemen arkasından bu mesajın gelmesi stüdyonun endişelerini yansıttığı şeklinde değerlendirildi.

Yönetmenler daha önce Sonsuzluk Savaşı'nda olduğu gibi Endgame filmi için de büyük bir gizlilik içinde çalıştı. Senaryonun internete sızmaması için şimdiye kadar oynadığı filmlerin sırlarını ifşa etmesiyle meşhur olan Tom Holland'a (filmde Örümcek Adam namı diğer Spider Man'i oynuyor.) filmin senaryosunu vermediler. Diğer oyuncularla da gizlilik anlaşması imzalayan Marvel bu kez hiç beklemediği yerden gol yedi.

Yönetmenlerin ve Avengers: Endgame'e emek harcayan binlerce insanın hakkına tecavüz etmemek için internete sızan görüntüler hakkında hiçbir bilgi vermeyeceğiz.

#DoNotSpoilTheEndgame


"Avengers: Endgame" Hakkında En Çok Okunan Haberler:

Thanos - Avengers: Infinity War

Thanos - Avengers: Infinity War

 

Avengers: Endgame'den 1 Dakikalık Klip Geldi

Avengers: Endgame Finansal Rakamları Şok Etti

Nisan'da 'Game of Thrones' ve 'Avengers: Endgame' Rüzgarı Geliyor

Avengers: Endgame Ne Zaman Vizyona Girecek? Yenilmezler Ekibinden Kimler Öldü?

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS