Alita: Savaş Meleği Filminde Jenerikten Sonra Ekstra Sahne Var mı?

Alita: Savaş Meleği (Alita: Battle Angel) filminden sonra ekstra sahne var mı?
Alita: Savaş Meleği Filminde Jenerikten Sonra Ekstra Sahne Var mı?

Yukito Kishiro'nun kült mangası sonunda erken gösterimle vizyona girdi. Kishiro'nun muazzam hikayesi uzun süredir Hollywood yapımcılarının gündemindeydi. Hikayeyi sinemaya uyarlamak için uğraşan isimlerden biri olan James Cameron hayranların kamera arkasında görmek istediği isimdi ancak Avatar'ın devam filmlerine daha fazla vakit harcamak için senaryo hakkında aldığı tüm notlarını Robert Rodriguez'e emanet ederek projeden çekildi. 

Robert Rodriguez'in her bir karesi görsel efektlerle dolu filmi eleştirmenlerden karışık yorumlar aldı. Filmin Mydoviz eleştirisini okumak için tıklayın.

Bununla birlikte seyircilerin merak ettiği konu filmin sonunda ekstra bir sahne olup olmadığı. Alita: Savaş Meleği (Alita: Battle Angel) filmi jenerikten önce hikayeyi tamamen toparlıyor. Her bir sahnesinde yoğun bir görsel efekt kullanımından olsa gerek yönetmen jenerikte seyirciyi daha fazla yormak istememiş. Yani Alita: Savaş Meleği (Alita: Battle Angel) filminin jeneriğinin ortasında veya sonunda ekstra bir sahne yok.

Eleştirmenlerin orta düzeyde beğendiği, seyirciler açısından ise yılın en çok beklenen filminin yapımında emeği geçenlerin isimlerini tek tek okumak istemeyenler salonu terk edebilirler.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS