Beats Solo Pro Kulaklık Gürültüyü Azaltabiliyor ve Kablosuz

Beats Solo Pro müzik tutkunları için pahalı ancak iyi bir kulaklık.
Beats Solo Pro Kulaklık Gürültüyü Azaltabiliyor ve Kablosuz

Google'ın Pixel 4 tanıtım eventiyle aynı gün başka bir markanın daha tanıtım günü yapması tesadüf değil. Apple, yeni kablosuz ve gürültü azaltan özelliğiyle Beats Solo Pro'yu tanıttı.

Beats her yerde. Caddede, spor salonunda, metroda ve otobüste hemen hemen her yerde Beats logosuna rastlamak mümkün. Apple'ın rakamlarına göre Beats Solo dünyanın en popüler kulaklığı. Zira satış adedi 30 milyondan daha fazla.

Beats Solo Pro'da kızaklar daha verimli çalışıyor.

Beats Solo Pro'da kızaklar daha verimli çalışıyor.

Yeni Beats Solo Pro (bugünlerde her şeyin sonunda Pro var) baştan ayağa yeniden tasarlandı. Metal kızaklar daha ön plana çıkarılmış ve eliniz her zaman plastiğe dokunmak zorunda kalmıyor. Beats bu kızaklar önceden sorun olabilen sabit duramama ve kafayı rahatsız etmeyecek şekilde rahat oturma konularında çok daha hassas ve etkili. Solo Pro'ların tek özelliği bu değil. Beats Solo Pro'larda optimal gürültü azaltma özelliği de yer alıyor. Bu kısaca dinlediğiniz müziğin her bir tınısının hışırtı olmadan tadını çıkarmak anlamına geliyor ki yeni ürünün en beğenilecek tarafı bu olsa gerek.

Solo Pro'da güç düğmesi yok.

Solo Pro'da güç düğmesi yok.

Beats Solo Pro, Apple'ın tasarım zevklerine iyice yaklaşmış görünüyor. Kulaklıkta güç düğmesi yok. Kulaklığı kafanıza taktığınızda otomatik olarak açılıyor. Kapattığınızda ya da kutusuna koyduğunuzda da otomatik olarak kapanıyor. Unutkan müzik tutkunları için bu çok iyi bir haber.

Yeni Solo Pro'larda ucuz görünümlü renk seçenekleri de yer almıyor. Bunun yerine siyah, gri, lacivert, fildişi, açık mavi ve kırmızı renkler var.

Beats Solo Pro

Sentetik kulak yastıkları da yeniden tasarlandı. Apple bu tasarım sürecinin oldukça uzun tutulduğunu, müşterilerinin mümkün olan en yumuşak, en rahat ve en kavrayıcı kulaklıklara sahip olmaları için yüzey alanının yüzde 70 artırıldığını açıkladı.

Beats Solo Pro'nun fiyatı 299,95 dolar ve 30 Ekim'den itibaren raflarda olacak.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS