Xrp Kazandırıyor Mu?

Xrp Kazandırıyor Mu?
Xrp Kazandırıyor Mu?

global piyasada büyük bir rağbet gören kripto para piyasası hareketli saatler yaşıyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para birimleri yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. bu ortamda XRP alınır mı? XRP kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

10:48 itibari ile kripto para dünyası toplam 116.17 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bu tutarın yüzde 54.84'lik kısmı bitcoine ait.

XRP fiyatları güncellendi. güncellenen en son fiyatlara göre 1.59 TL seviyesinde sabitlenen XRP, bir günlük zaman diliminde 468.51 Milyon Amerikan Doları işlem gördü. Ayrıca XRP son bir saat içinde yüzde 0.33 değer farkını gördü.

Ethereum Geçtiğimiz 24 Saat Boyunca Yatırımcısını Üzdü

dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Crypto.com Chain, Dogecoin ve STASIS EURS geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. öbür taraftan Basic Attention Token, WAX ve REPO geçen hafta en çok yükselen dijital para birimleri oldu. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

güncel verilere göre 3633.38 dolar üzerinden alınıp satılan piyasanın referans göstergesi kabul edilen bitcoin dün itibarıyla 6.22 Milyar doların üstünde işlem gördü.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 63.71 Milyar dolar.

2015 yılında tedavüle giren ethereum ise güncel rakamlara bakıldığında 120.83 dolar seviyesinde. Ethereum geçtiğimiz 24 saat içinde 3.08 Milyar dolar alınıp satıldı..

Son olarak da Ripple 0.30 civarından işlem görüyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı sanal para piyasası geleneksel foreks piyasalarından çok daha takibi zor bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: