Tether Fiyatı

Tether Fiyatı
Tether Fiyatı

foreks sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı sanal para dünyası hareketli saatler yaşıyor. analistlere göre her gün yeni emtialar üreten kripto para birimleri yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. Peki Tether fiyatları düşer mi? Tether kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 131.77 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen kripto para piyasası sadece son 24 saat içinde 29.20 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

21:44 itibarıyla 5.56 TL seviyesinden talep gören Tether 2.02 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 1.01 Dolar (5.56 lira) seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca Tether son 1 gün içinde yüzde 0.05 değer farkı kaydetti.

Eos Bir Haftadır Yatırımcısına Kaybettirmeye Devam Ediyor

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında geçtiğimiz yirmidört saat içinde Komodo, Huobi Token ve Bitcoin Cash umut verici görünüyor. madalyanonun öbür tarafında ise Stellar, HyperCash ve Tether ise aynı süre içinde en fazla alarm veren üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. Yatırım kararı almadan önce 131.82 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 21:44 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin: XBT olarak da kısaltılan bitcoin zirveyi hiç bırakmıyor. güncellenen en son verilere göre resmi bir para birimi olmayan bitcoin 3963.66 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 21800.14 TL seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 0.98 değer farkı yaşadı.

Ethereum: ethereum 757.98 TL seviyesinden işlem görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 0.37 değer farkını gördü.

Ripple: Bitcoin'in en güçlü rakiplerinden biri olan Ripple an itibarıyla 0.32 Amerikan Doları yani 1.73 Türk lirası seviyesinden işlem görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan dijital para dünyası oldukça belirsiz bir ortamda yarış ediyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: