Stellar Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu

Stellar Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu
Stellar Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu

foreks sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren kripto para dünyası gündemden hiç düşmüyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre kripto para birimleri yatırımcılarını yarı yolda bırakması muhtemel bir dünya. Peki Stellar fiyatları düşer mi? Stellar almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Toplamda 131.76 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece dün itibarıyla 28.48 Milyar Dolar işlem hacmine ulaştı.

22:39 itibarıyla 0.59 Türk lirası üstünden talep gören Stellar 2.07 Milyar Dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 0.11 Amerikan Doları (0.59 lira) düzeyinden talep görüyor. Ayrıca Stellar son bir gün içinde yüzde 0.05 değer farkı yaşadı.

Huobi Token Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

geçtiğimiz hafta boyunca yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal paralar Tezos, Bitcoin Cash ve PIVX olurken, son bir gün içerisinde tabloda değişiklikler söz konusu. Huobi Token, Bitcoin Cash ve Crypto.com Chain son bir gün içinde en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. öte yandan geçtiğimiz hafta içinde USD Coin, Ontology ve Maker hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise TrueUSD, Stellar ve Binance Coin alarm vermeye başladı. Yatırım kararı almadan önce 131.76 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 22:39 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

22:39 itibarıyla tüm sanal para fiyatları güncellendi. güncellenen en son verilere göre herhangi bir garantör kuruluşa bağlı olmayan bitcoin 3961.66 Dolar (21789.12 lira), Ethereum 137.92 Amerikan Doları (758.58 Türk lirası), Ripple 0.31 Dolar (1.73 lira) ve Bitcoin'den ayrışan Bitcoin Cash 143.36 Dolar (788.47 TL) civarından işlem görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan sanal para birimleri geleneksel foreks piyasalarından çok daha tartışmalı bir arena. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: