Sanal Petrol Diye Adlandırılan Ethereum Canlı Fiyatlar

Sanal Petrol Diye Adlandırılan Ethereum Canlı Fiyatlar
Sanal Petrol Diye Adlandırılan Ethereum Canlı Fiyatlar

finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan kripto para piyasası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para dünyası tehlike çanları çalıyor. Yatırımcılar ise bu ortamda değiştirilemez ve müdahale edilemez bir mimari sunan ether alıp almamaları gerektiği konusunda kararsız. akıllı sözleşme algoritması kullanan ethereum kaç lira oldu? foreks piyasasının son durumu haberin detaylarında.

dijital paralar bir günlük zaman diliminde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 169.29 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin bu pastadaki payı ise yüzde 54.49.

dağıtık mimarinin en iyi örneklerinden olan ethereum en çok işlem hacmine sahip sanal paralardan biri. son bir gün içerisinde 5.32 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan 2015 yılında tedavüle giren ethereum serbest piyasadan alinan en son rakamlara gore 165.99 Dolar, yani 959.45 lira. Ayrıca piyasanın en hızlı paralarından olan ethereum bir günlük zaman diliminde yüzde 1.50 değer farkı yaşadı.

Dünden Beri Paxos Standard Token Yatırımcıları Gergin

dijital para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Insight Chain, GXChain ve Enjin Coin geçtiğimiz hafta boyunca yatırımcılarını en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. buna karşılık Waltonchain, Cryptonex ve Bitcoin geçtiğimiz 1 hafta içerisinde en hızlı düşen dijital para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum ve XRP kripto para piyasasının en yüksek hacimli emtiaları. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 72.87 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

güncel verilere bakıldığında 5226.07 dolar üzerinden alınıp satılan en büyük işlem hacmine sahip bitcoin geçtiğimiz yirmidört saat içinde 12.10 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 92.24 Milyar dolar.

blok zinciri uygulama platformu ethereum ise güncel verilere göre 165.99 dolar seviyesinde. Ethereum son yimidört saat içinde 5.32 Milyar dolar el değiştirdi..

Son olarak da Ripple 0.32 üstünden işlem görüyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

Altın ve döviz gibi standart bir emtia pazarı olmadığından geleneksel para piyasalarından çok daha sıcak bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: