Ripple Yükseliyor Mu?

Ripple Yükseliyor Mu?

Para sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı kripto para birimleri her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal para piyasası kötü bir şakadan ibaret. Peki Ripple fiyatları düşer mi? İşte güncellenen veriler ışığında dijital para piyasasının son durumu.

Toplamda 1295.82 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen kripto para birimleri sadece son 24 saat içinde 220.63 Milyar Dolar işlem hacmine ulaştı.

Ripple fiyatları güncellendi. en son fiyatlara bakıldığında 5.82 TL seviyesinde sabitlenen Ripple, son bir gün içerisinde 3.74 Milyar Amerikan Doları talep gördü. Ayrıca Ripple son bir saat içinde yüzde 1.97 değer farkı yaşadı.

Bitcoin Kripto Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Sanal para piyasasının geçen haftadan beri şampiyonları Quant, Arweave ve XinFin Network oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Waves, Theta Fuel ve UNUS SED LEO en fazla değer kaybı yaşayan kripto para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 1295.82 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 68.93.

Bitcoin: sanılanın aksine tüm işlemleri halka açık gösteren bitcoin yatırımcısını üzmeye devam ediyor ancak en yakın rakibinden açık ara önde. piyasadan alınan son verilere göre sanal para dünyasında en büyük işlem hacmine sahip bitcoin 32306.92 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 283299.37 Türk lirası seviyesinde. Bitcoin son bir hafta boyunca yüzde 19.57 değer farkı yaşadı.

Ethereum: Ethereum (ETH) 16961.03 TL civarından talep görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz 1 hafta içerisinde yüzde 24.91 değer farkını gördü.

Ripple: dijital para piyasasının en yüksek hacimli paralarından biri olan ripple an itibarıyla 0.66 Amerikan Doları yani 5.82 Türk lirası seviyesinden işlem görüyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: