Kripto Paralar Yükseliyor Mu?

Kripto Paralar Yükseliyor Mu?
Kripto Paralar Yükseliyor Mu?

küresel piyasada büyük bir rağbet gören dijital para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre kripto paralar patlamak üzere olan bir balon. Peki Ripple yükselir mi? Ripple kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

dijital para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. güncellenen en son fiyatlara göre dünden şu ana kadar 41.99 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para işlem gördü.. Toplamda 166.02 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 54.22'si bitcoinden geliyor.

Ripple fiyatları güncellendi. güncel rakamlara bakıldığında 1.87 lira seviyesinde sabitlenen Ripple, geçtiğimiz 24 saat boyunca 880.23 Milyon Dolar alınıp satıldı. Ayrıca Ripple son bir saat içinde yüzde 0.27 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta Gemini Dollar Kaybettirmeye Devam Ediyor

Nebulas geçtiğimiz yirmidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Tether ise alarm vermeye başladı. Zira son 24 saat içinde en çok değer kaybeden dijital para Tether oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 5100.37 Dolar
Bitcoin Fiyatı 5100.37 Dolar

Bitcoin zirveyi hiç bırakmıyor. en son alınan veriler ışığında bitcoin 5100.37 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 29684.18 TL seviyesinde. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 2.30 değer farkı yaşadı.

Ethereum

Ethereum Kaç Dolar?
Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum 949.35 TL seviyesinden alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta içinde yüzde 8.01 değer farkını gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 0.32 Dolar
Ripple Kaç Dolar? Ripple 0.32 Amerikan Doları

ripple an itibarıyla 0.32 Dolar yani 1.87 TL seviyesinden işlem görüyor.

Altın ve döviz gibi standart bir emtia pazarı olmadığından geleneksel finans piyasalarından çok daha tartışmalı bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: