Kripto Para Piyasası Canlı Tablo

Kripto Para Piyasası Canlı Tablo

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen dijital para birimleri patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Yatırımcılar ise bu yatırım ortamında kod adı BTC olan Bitcoin alıp almamaları gerektiği konusunda kararsız. bitcoin ya da kısaca BTC kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 2345.50 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece son bir gün içerisinde 451.15 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 2345.50 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 46.07'si sadece bitcoine ait.

Yeni dünyanın para birimi olarak görülen bitcoin an itibarıyla 57766.17 Dolar üstünden talep görüyor. Güncel döviz kuru üzerinden hesaplandığında 475184.54 lira. Ayrıca Bitcoin (BTC) son bir saat içinde yüzde 0.80 değer farkı kaydetti.

Bitcoin Sanal Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında bir günlük zaman diliminde Ethereum, Venus ve Celsius umut verici görünüyor. bununla birlikte Tether, USD Coin ve Dai ise aynı süre içinde en hızlı düşen üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Yatırım kararı almadan önce 2345.50 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 13:46 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

en son alınan veriler ışığında 57766.17 dolar üzerinden alınıp satılan en büyük işlem hacmine sahip bitcoin son 24 saat boyunca 66.93 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 1080.49 Milyar dolar.

değiştirilemez ve müdahale edilemez bir mimari sunan ether ise canlı verilere göre 3871.63 dolar seviyesinde. Ethereum son 1 gün içinde 53.78 Milyar dolar piyasada el değiştirdi..

Son olarak da Ripple 1.51 üstünden talep görüyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: