Kripto Para Birimleri Kaç Dolar?

Kripto Para Birimleri Kaç Dolar?
Kripto Para Birimleri Kaç Dolar?

foreks dünyasının yükselen trendi sanal paralar altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal para piyasası yakın zamanda patlayacak. böyle bir ortamda Blok zinciri teknolojisinin en başarılı uygumalarından biri olan ethereum alınır mı? ethereum, namı diğer ether kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

kripto para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. en son fiyatlara göre bir günlük zaman diliminde 19.13 Milyar Dolar tutarında sanal para el değiştirdi.

Ethereum (ETH) en çok işlem hacmine sahip sanal paralardan biri. bir günlük zaman diliminde 3.07 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan ethereum, namı diğer ether en son fiyatlara göre 120.17 Amerikan Doları, yani 636.92 lira. Bununla birlikte akıllı sözleşme algoritması kullanan ethereum geçtiğimiz bir hafta içinde yüzde 11.71 değer farkı yaşadı.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

dijital para birimleri içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Basic Attention Token, Nexo ve WAX geçtiğimiz hafta içinde en çok kazandıran kripto parabirimleri oldu. bununla birlikte Dogecoin, Elastos ve Pundi X geçen haftadan beri en çok kaybettiren kripto para birimleri olarak öne çıktı. Toplam piyasa hacmi 115.62 Milyar doları geçen kripto para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 76.47.

son rakamlara bakıldığında Bitcoin 3618.31 Dolar (19177.03 Türk lirası), Ethereum 120.17 Dolar (636.92 TL), Ripple 0.30 Dolar (1.59 lira) ve piyasa hacmiyle dördüncü sırada yer alan Bitcoin Cash 121.23 Dolar (642.50 TL) üstünden talep görüyor.

Devlet regülasyonları bir yana bir yandan da korsanların hedefinde olan kripto para piyasası geleneksel foreks piyasalarından çok daha hararetli bir arena. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: