Kod Adı Btc Olan Bitcoin Düşüyor Mu?

Kod Adı Btc Olan Bitcoin Düşüyor Mu?
Kod Adı Btc Olan Bitcoin Düşüyor Mu?

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan sanal para birimleri dalgalı günler yaşıyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı analistlere göre kripto para piyasası geleceğin uluslar arası para kuru. Peki ödeme sahteciliklerine karşı yüksek güvenlikli bitcoin düşer mi? XBT olarak da kısaltılan bitcoin kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

18:30 itibarıyla dijital para birimleri toplam 131.57 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bu tutarın yüzde 52.91'lik kısmı bitcoine ait.

herhangi bir garantör kuruluşa bağlı olmayan bitcoin en çok işlem hacmine sahip sanal paralardan biri. son 1 gün içinde 10.09 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan bitcoin güncel verilere bakıldığında 3957.91 Dolar, yani 21768.52 lira. Ayrıca en büyük işlem hacmine sahip bitcoin son bir saat içinde yüzde 0.24 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Dijital Para Cryptonex Oldu

kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Cryptonex, BitTorrent ve USD Coin geçtiğimiz hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. öte yandan Ardor, Augur ve Loopring geçen hafta yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren dijital para birimleri oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

18:30 itibarıyla tüm sanal para fiyatları güncellendi. piyasadan alınan güncel fiyatlara bakıldığında riskli bir emtia olduğu bilinen bitcoin 3957.91 Dolar (21768.52 Türk lirası), Ethereum 137.13 Dolar (754.20 lira), Ripple 0.31 Dolar (1.73 TL) ve Bitcoin'den ayrışan Bitcoin Cash 141.36 Amerikan Doları (777.49 lira) düzeyinden talep görüyor.

kripto para birimleri oldukça takibi zor bir ortamda yarış ediyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: