Ethereum (eth) Kazandırıyor Mu?

Ethereum (eth) Kazandırıyor Mu?

Para sektöründe bir devrim niteliği taşıyan dijital para birimleri hareketli saatler yaşıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre kripto para piyasası bir şakadan ibaret. böyle bir yatırım ortamında Bitcoinin en yakın takipçisi olan ethereum alınır mı? Ethereum ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Dijital para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. serbest piyasadan alinan en son rakamlara gore bir günlük zaman diliminde 451.15 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para alınıp satıldı.. Toplamda 2345.50 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 46.07'si bitcoinden geliyor.

2015 yılında tedavüle giren ethereum an itibarıyla 3871.63 Dolar seviyesinden alınıp satılıyor. Ayrıca blok zinciri uygulama platformu ethereum son bir gün içerisinde yüzde 8.97 değer farkı yaşadı.

Tether Dün Itibarıyla Yatırımcısına En Fazla Kaybettiren Kripto Para

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında dün itibarıyla Ethereum, Venus ve Celsius umut verici görünüyor. diğer tarafta ise Tether, USD Coin ve Dai ise aynı süre içinde en fazla düşen üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Yatırım kararı almadan önce 2345.50 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 13:43 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin: foreks profesyonellerinin yanı sıra küçük yatırımcıların da takip ettiği bitcoin bir yıldır kaybettiriyor ancak hala zirvede. en son alınan veriler ışığında en büyük işlem hacmine sahip bitcoin 57766.17 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 475184.54 TL seviyesinde. Bitcoin geçen hafta yüzde 1.83 değer farkı yaşadı.

Ethereum: ethereum, namı diğer ether 31848.04 Türk lirası civarından alınıp satılıyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta içinde yüzde 32.90 değer farkını gördü.

Ripple: eş zamanlı küresel ödeme sistemi Ripple an itibarıyla 1.51 Dolar yani 12.45 Türk lirası seviyesinden işlem görüyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: