Eos Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu

Eos Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu
Eos Piyasasının Dolar Karşısındaki Son Durumu

foreks sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen dijital para dünyası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. uzmanlara göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para piyasası zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki EOS fiyatları yükselir mi? EOS kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

sanal para piyasası bir günlük zaman diliminde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 165.51 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı.

EOS 16:15 itibarıyla 5.39 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 4.88 Milyar Dolar. Ayrıca EOS son bir saat içinde yüzde 0.45 değer farkı yaşadı.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

dijital para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. GXChain, Binance Coin ve Basic Attention Token geçtiğimiz bir hafta içinde yatırımcılarını en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. öbür taraftan Gemini Dollar, Waltonchain ve Tether geçtiğimiz hafta yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan sanal para birimleri olarak öne çıktı. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Güncel Fiyatı: 5077.09 Amerikan Doları - 29624.84 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 11.92 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Güncel Fiyatı: 162.66 Amerikan Doları - 949.11 TL
24 Saatlik İşlem Hacmi: 5.49 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Güncel Fiyatı: 0.32 Dolar - 1.87 lira
24 Saatlik İşlem Hacmi: 865.79 Milyon Dolar

Her gün yeni emtiaların giriş yaptığı dijital para piyasası oldukça hararetli bir ortamda yarış ediyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: