Dijital Para Piyasası Düşüyor Mu?

Dijital Para Piyasası Düşüyor Mu?

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan sanal paralar her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. bazı analistlere göre her gün yeni emtialar üreten sanal para birimleri yakında patlayacak bir balon. Peki böyle bir ortamda bitcoine ve ethereuma yatırım yapmak makul mü? Litecoin kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

18:21 itibarıyla sanal para piyasası toplam 1210.31 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bu tutarın yüzde 47.66'lik kısmı bitcoine ait.

Litecoin en çok işlem hacmine sahip sanal paralardan biri. geçtiğimiz yirmidört saat içinde 3.34 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Litecoin güncel verilere bakıldığında 115.48 Amerikan Doları, yani 1001.44 TL. Bununla birlikte Litecoin geçen haftadan beri yüzde 33.37 değer farkını gördü.

Son Bir Gün Içinde Celsius Düşmeye Devam Ediyor

TerraUSD son yimidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Celsius ise alarm vermeye başladı. Zira son bir gün boyunca en fazla değer kaybı yaşayan kripto para Celsius oldu. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

en son fiyatlara bakıldığında 30781.87 Amerikan Doları üstünden alınıp satılan resmi bir para birimi olmayan bitcoin son 24 saat içinde 53.43 Milyar doların üstünde işlem gördü.. Ülkemiz piyasasında da yoğun bir yatırımcı kitlesi olan bitcoinin güncel piyasa değeri 576.87 Milyar dolar.

Ethereum

aslında bir kripto işletim sistemi olan Ethereum ise an itibarıyla 1829.03 dolar seviyesinde. Ethereum dün itibarıyla 34.14 Milyar dolar işlem gördü.

Ripple

Son olarak da Ripple 0.55 üstünden el değiştiriyor. Ripple sanal para piyasasının en temkinli yatırım araçlarından biri olarak görülüyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: