Ethereum Fiyatları

Ethereum Fiyatları

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital para dünyası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazı kripto para analistlerine göre dijital paralar yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. Peki Bitcoinin en yakın takipçisi olan ethereum düşer mi? Ethereum kaç lira oldu? para piyasasının son durumu haberin detaylarında.

sanal para dünyası son 1 gün içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 125.880 milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin bu pastadaki payı ise yüzde 52.91.

Ethereum 16:57 itibarıyla 152.51 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 15.890 milyar Dolar. Ayrıca Bitcoinin en yakın takipçisi olan ethereum son bir saat içinde yüzde 0.02 değer farkı kaydetti.

Sanal Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Dentacoin geçtiğimiz 24 saat boyunca istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Tezos ise alarm vermeye başladı. Zira son bir gün boyunca en fazla alarm veren dijital para Tezos oldu. Toplam piyasa hacmi 125.880 milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 77.14.

Bitcoin

 

 

Bitcoin Fiyatı 3814.42 Dolar
Bitcoin Fiyatı 3814.42 Dolar

sanal para piyasasının temel göstergesi kabul edilen bitcoin eskisi kadar kazandırmıyor, ancak zirvedeki yerini koruyor. en son alınan veriler ışığında kripto para piyasasının temel göstergesi kabul edilen bitcoin 3814.42 dolar, yani güncel döviz kurları üstünden hesaplandığında 20769.52 Türk lirası seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 1.59 değer farkı yaşadı.

Ethereum

 

 

Ethereum Kaç Dolar?
Ethereum Kaç Dolar?

Blok zinciri teknolojisinin en başarılı uygumalarından biri olan ethereum 20769.52 TL civarından talep görüyor. Anlık değerleri geçmiş dönem rakamlarıyla kıyaslamak önemli. Ethereum fiyatı geçen haftadan beri yüzde 1.59 değer farkını gördü.

Ripple

 

 

Ripple (XRP) 1.95 TL
Ripple (XRP) 1.95 Türk lirası

Düşük fiyatına rağmen en başarılı sanal para birimlerinden biri olan ripple an itibarıyla 0.36 Amerikan Doları yani 1.95 seviyesinden işlem görüyor.

Altın ve döviz gibi standart bir emtia pazarı olmadığından oldukça takibi zor bir ortamda yarış ediyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler: