"Justice League Film Eleştirisi" Yasağı Ne Zaman Kalkacak?

Stüdyolar özellikle büyük bütçeli yapımların hiçbir sürecini riske atmıyor. Filmin yapım aşaması tamamlandıktan sonra belli sayıdaki izleyicilere test vizyonları düzenleyip, seyirci tepkisini ölçüyorlar. Ancak eleştirmenlerin film hakkındaki görüşlerini yazmalarına hemen müsaade edilmiyor. Bu durum bu haftasonu vizyone girecek olan Justice League (Adalt Birliği) için de geçerli. 

Warner Bros ve DC ortaklığıyla hayata geçirilen Justice League, DC sinematik evreninin en çok merak edilen yapımlarından biri. Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman ve Batman gibi çok sevilen süper kahramanların hepsi DC sinematik evreninin ağır topları. Bu hafta vizyona girecek olan Justice League, bu kahramanların hepsini ortak bir düşmana karşı birleştirdiği için ayrıca büyük heyecan uyandıran bir yapım.


Yönetmen: Zack Snyder   |   Oyuncular: Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa
Türkiye Vizyon Tarihi: 17 Kasım 2017   |   Kategori: 13 Yaş Üstü   |   Süresi: 2 Saat 1 Dakika


Geçtiğimiz hafta boyunca eleştirmenler için özel bir gösterim yapılan Justice League için film eleştirisi yayınlama yasağı bu Salı 11:50'de kalkıyor. Dolayısıyla filmin profesyonel gözlerden gelen ilk paylaşımlarını okumak için 2 gün daha sabretmeniz gerekecek.

Warner Bros, Batman vs Superman (Adaletin Şafağı) filminin fazla uzun olduğu yönündeki eleştirileri ciddiye almış olacak ki bu kez filmin daha kısa olmasını istemiş. Yeni Superman olarak da ünlenen Henry Cavill, Batman vs Superman ve Wonder Woman filmlerinin uzun olmasını doğru yönde yapılan beyaz hatalar olarak nitelendirse de yeni film daha kısa olacak (121 Dakika).

UYARI: Justice League filmi bittikten sonra koltuklarınızdan hemen kalkmayın. Jenerikten sonra sürpriz sahneler var.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS