Coca Cola Energy 2020'de Raflarda Olacak

Coca Cola Energy 2020'de Raflarda Olacak

Dünyanın en büyük içecek markalarından biri olan Coca Cola'dan radikal bir hamle geldi. Şirket tarihinin ilk enerji içeceği olan Coca Cola Energy 2020'de marketlerde satışa sunulacak.

Enerji içeceği sektörü özellikler genç nesil arasında gittikçe büyüyor. Bunu bir fırsat olarak gören Coca Cola yönetiminden radikal olmakla birlikte beklenen bir hamle geldi. Coca Cola Energy gençler arasında vazgeçilmezliğini perçinlemek için enerji içeceği sektörüne de girdi.

Coca Cola Energy dört farklı aromayla satışa sunulacak. Coca-Cola Energy, Coca-Cola Energy Zero Sugar, Coca-Cola Energy Cherry, and Coca-Cola Energy Cherry Zero Sugar.

Coca Cola marka direktörü Janki Gambhir enerji içeceğini geleneksel kola kategorisinin dışında bir hamle olarak tanımladı.

Coca Cola'nın en büyük amiral gemilerinden biri Coke Zero olmuştu. Bu sebeple üretilen her yeni markada şekersiz kategorisi mutlaka yer alıyor. 2019'un başında da on yılı aşkın bir süredir ilk defa Portakal Vanilya aromalı kola marketlerde yerini almıştı.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS