Hakkımızda

Hakkımızda

www.mydoviz.com ekonomi, iş dünyası haberleri ve keyifli içeriklerin yanı sıra serbest piyasadan ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'ndan temin edilen piyasa verilerini sunan bir İnternet sitesidir.

Sitede yayınlanan tüm içeriklerin özgün, iyi gazetecilik standartlarına uygun ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'a uygun olmasına özen gösterilmektedir.

Türkiye'nin en büyük finans ve ekonomi portalı olma yolunda çok hızlı adımlar atan www.mydoviz.com sadece profesyonel yatırımcılar için değil aynı zamanda cüz'i miktarda yatırım yapmak isteyen ziyaretçiler için güvenli bir adres. Sitemiz üzerinde sunulan verilerin güvenilir olmasının yanı sıra çok hızlı bir şekilde güncellenmesi için de gerekli teknolojik yatırımlar yapılmaktadır.

Yol haritamızın ilk durağı olan teknolojinin tüm avantajlarıyla desteklenen güvenli bir bilgi akışı sağlanmasını tamamlanmasını müteakip, büyük bir ekiple habercilik kabiliyetlerimizin ulusal düzeyde artırılması ve eğlenceli ve özgün içeriklerin daha da fazla olmasını teminen üniversitelerle iş birliğinin yapılması bulunmaktadır.

Mobil uygulamalarımız çok yakında Apple Store ve Google Play'de.