Euro Kaç Lira Oldu?

Euro Kaç Lira Oldu?
Euro Kaç Lira Oldu?

siyasi gelişmelerle birlikte çok büyük meblağlarda nakit akışının ve karmaşık finansal dinamiklerin gerçekleştiği uluslararası çok büyük meblağlarda nakit akışının ve karmaşık finansal dinamiklerin gerçekleştiği uluslararası piyasalarını da takip eden eden döviz verileri güncellendi. İşte 17 Nisan 2019 Euro fiyatları.

Geçen hafta içi satış fiyatı ortalama 6.47 seviyesinde dengelenen Euro an itibariyle 6.46 Türk lirası alış ve 6.54 Türk lirası satış fiyatı üzerinden el değiştiriyor. Avro geçen Cuma günü serbest piyasada 6.45 TL alış ve 6.55 Türk lirası satış fiyatı ile kapatmıştı. Amerika Birleşik Devletleri yönetiminin iç ekonomisine yönelik korumacı politikaları ülkemizin döviz piyasalarını ciddi bir şekilde etkilemekte. Kurun geleceğine yönelik projeksiyonların yapılabilmesi için dış piyasalardaki yoğun veri akışının izlenmesi gerekecek.

Euro Dolar Çapraz Kurundaki Son Durum (17 Nisan 2019)

uzmanlara göre çapraz kur bilgisi küresel resmi göstermesi açısından faydalı bir gösterge. Euro, Dolar karşısında 1.13 TL seviyesine tutundu. Geçen hafta ortalama 1.13 seviyesinde dalgalanan parite, haftayı 1.13 seviyesinden kapatmıştı. Çapraz kur bu Pazartesi günü 1.13 seviyesinden açılış yapmıştı.

altın ve döviz kurlarını analiz etmek yatırımcılar için risk analizinde kullanılıyor.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS