Avro Alacaklar Dikkat! Güncel Avro Fiyatları

Avro Alacaklar Dikkat! Güncel Avro Fiyatları
Avro Alacaklar Dikkat! Güncel Avro Fiyatları

Serbest piyasanın güncel durumu sadece orta halli yatırımcılar tarafından değil profesyonel yatırımcılar tarafından da merakla bekleniyor. Döviz kurlarındaki son durum ne? Güncel bilgiler burada.

Geçen hafta içi satış fiyatı ortalama 5.98 seviyesinde dengelenen Avro an itibariyle 5.92 Türk lirası alış ve 5.98 lira satış fiyatı üzerinden el değiştiriyor. Avro geçen Cuma günü serbest piyasada 5.92 TL alış ve 5.98 lira satış fiyatı ile kapatmıştı. Sadece dolar kurlarının değil, diğer emtiaların kur dalgalanmalarında büyük bir etkisi olan Amerika Birleşik Devletleri yönetiminin iç ekonomisine yönelik korumacı politikaları ülkemizin döviz piyasalarını ciddi bir şekilde etkilemekte. Kurun geleceğine yönelik projeksiyonların yapılabilmesi için dış piyasalardaki yoğun veri akışının izlenmesi gerekecek.

Serbest Piyasada Euro Dolar Paritesindeki Son Durum

Euro/Dolar paritesi an itibariyle 1.13 seviyesinde. Geçtiğimiz haftayı 1.13 seviyesinden kapatan çapraz kur, bu haftayı 1.13 ile açtı. analistler için euro dolar çapraz kuru serbest piyasayı şekillendirebilen bir dinamik olduğu için mutlaka takip edilmeli.

Piyasa hiç durmayan bir sistem gibi hareket ettiği için pozitif sinyalleri görmek kolay olmadığı gibi çoğu zaman imkansız.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS