Amerikan Doları Kaç Lira? (21 Eylül 2019 Güncel Amerikan Doları Fiyatları)

Amerikan Doları Kaç Lira? (21 Eylül 2019  Güncel Amerikan Doları Fiyatları)
Amerikan Doları Kaç Lira? (21 Eylül 2019 Güncel Amerikan Doları Fiyatları)

karmaşık dinamiklerle tetiklenen küresel ve yakın ülkelerdeki parametlerle tetiklenebildiğinden Dolar kurlarındaki trendi tahmin etmek zor. Bu sebeple yatırımcılar güncel kurları sürekli takip ediyor. Kapalıçarşı ve serbest piyasadan alınan güncel veriler ışığında Amerikan Doları fiyatlarındaki son durum şöyle.

Amerikan Doları yurt dışındaki dalgalanmaların da etkisiyle 5.76 Türk lirası seviyelerinde dengelendi. Bu sabah saat 17:15 itibariyle alış fiyatı 5.70 Türk lirası, satış fiyatı ise 5.76 Türk lirası seviyesinden işlem gördü. An itibariyle Amerikan Doları 5.70 lira alış ve 5.76 TL satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

Euro Dolar Paritesi Ne Oldu? (21 Eylül 2019)

Euro/Dolar paritesi bugün saat 17:15 itibariyle 1.10 seviyesinden işlem görüyor. Finans sektöründe oldukça heyecanlı saatler devam ediyor. uzmanlar için euro dolar çapraz kuru iyi bir yatırım planı yapabilmek için takip edilmesi gereken önemli bir parametre.

Para piyasaları Amerika'nın baskıcı politikalarına bağlı reaksiyon gösterebildiğinden yatırım süreçlerinden belirsiz parametreleri atmak muhtemel değil. Ancak en son piyasa gelişmelerini yakından takip etmek büyük küçük tüm yatırımcıların gündeminde.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS